Бід (від англ. Bid - пропозиція) - максимальна ціна, яку рекламодавець готовий заплатити за клік по своєму рекламному оголошенню (або за тисячу показів). Термін «бід» запозичений з аукціонів, де учасники пропонують свої ціни, щоб виграти бажаний лот. У SEOпонятіем «бід» оперують при покупці контекстної реклами в Яндекс.Директ і Google AdWords, а також при плануванні доходів зі своїх сайтів.

Як з'явився аукціон

Спочатку рекламодавці платили лише за покази тематичних реклам. У міру розвитку інтернет-реклами принцип розрахунку змінився. Рекламодавці стали оплачувати певну дію цільового клієнта - клік по оголошенню. Всі системи перейшли на такий спосіб оплати. Після цього виникла проблема, на якій позиції буде видно той чи інший рекламний блок. Біди дозволили рекламодавцям конкурувати за найбільш привабливі місця в пошуковій видачі. Чим більша ціна встановлюється за клік по рекламі, тим на більш високій позиції вона показується в колонці оголошень. Крім того, система враховує релевантність рекламного оголошення пошуковому запиту користувача і інші якісні параметри.

Значення бидов

Пошукові системи вжили заходів, щоб виключити монопольне володіння висококлікабельнимі позиціями. Для цього Яндекс обмежив максимальну ставку 50 доларами, Бігун - 35,86 доларами. В Google розмір ставки має менше значення, так як система не гарантує при установці максимальної ціни за клік постійно розміщувати оголошення на перших місцях.

Значення бидов постійно змінюються. Коливання ціни в першу чергу залежать від ситуації на ринку конкретної галузі, в т. Ч. Сезонності, а також поведінки рекламодавців і попиту споживачів. Тому біди відображають актуальну вартість рекламованої продукції і комерційні переваги користувачів.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.