Дорвей (в перекладі з англійської doorway - портал, вхідні двері) - сторінка, оптимізована під один або кілька запитів, інформаційна частина якої складається з безглуздого набору слів і не представляє цінності для відвідувача. На сторінці є посилання або редирект (автоматична переадресація) на інший сайт, що просувається за допомогою дорвеїв. Такі ресурси вважаються пошуковим спамом. Вони створюються з метою зайняти високі позиції у видачі по вибраних пошукових запитах.

Для організації редиректів використовують скрипти, які не індексуються пошуковими машинами (наприклад, JavaScript, Macromedia Flash), в HTML - тег Meta refresh і інші можливості (зображення-посилання, кнопка «Вхід» і т.д.).

Розкрутка сайту за допомогою дорвея

Дорвеи можуть створюватися як на платних, так і на безкоштовних хостингах. Пошукова оптимізація сайту такого типу базується на маніпулюванні факторами ранжування: перенасичення тексту ключовими словами, використання великої кількості запитів в тегах title, h1, h2, strong, b та інших. Для індексації дорвея пошуковим роботом на просувається сторінку розміщують як мінімум одне посилання в безкоштовних каталогах, на форумах, в блогах або реєструють вручну в Google, Yandex, Rambler і т.д.

Розкрутка сайту безкоштовно за допомогою дорвея відноситься до чорних методів SEO. Творці пошукових систем постійно покращують алгоритми роботи роботів для автоматичного виключення таких сторінок з індексу.

Генератори дорвеїв

Генератори дорвеїв, або Дорг, - це програми для пакетного створення дорвеїв і їх заливки на хостинг. Вони використовують:

  • марковские ланцюга - статистичні методи для розробки великої кількості сторінок, що складаються з безглуздого тексту з включенням пошукових запитів для просування сайту в пошукових системах. Такі утиліти дозволяють створювати без участі веб-майстри унікальний контент, який пошукачі не розпізнають як дублікати інших сторінок. Тексти локально схожі на природні (на рівні сусідніх слів), тому їх виявлення утруднено;
  • сінонімайзінг - отримання унікального контенту з готового тексту заміною кожного 2 - 4 слова на синоніми. У таких текстах з'являються нехарактерні для російської мови словосполучення, наприклад, «древній свіжий рік» замість «старий новий рік» або «не бачачи на" як заміна «не дивлячись на";
  • склейку сніпетів (текстових блоків, що оточують пошуковий запит у видачі),
  • системи машинного перекладу (Promt, Google Translate і ін.).

Згенеровані сторінки можуть бути облінкований між собою або з іншими сайтами. Найбільш сучасні Дорг здатні під час запиту користувача динамічно створювати сторінки, використовувати клоакинг (показ різної інформації для пошукових роботів і людей).

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.