В ході розкрутки сайту в інтернеті здійснюється регулярний моніторинг ефективності рекламної кампанії. При розміщенні контекстної, медійної або банерної реклами в інтернеті відстеження результатів дозволяє вчасно скорегувати текст оголошення, зображення, слоган, підібрати нові майданчики для показу і т.д.

Показники

Для економічної ефективності інтернет-реклами сайту аналізуються наступні чисельні характеристики.

  • Хіти - це переглянуті сторінки. Їх число в одиницю часу дозволяє визначити рекламну потужність сайту.
  • Хости - унікальні користувачі, які роблять хіти (переглядають сторінки). Кожному відвідувачеві відповідає окремий IP-адресу, з якого здійснюється доступ до ресурсу.
  • CTR реклами (Click-Through Rate) - це її кликабельность. Вимірюється в процентах і дорівнює відношенню кількості переходів по рекламному оголошенню або банеру до числа їх показів відвідувачам сайту. Середнє значення CTR контекстної реклами в Рунеті варіюється від 0,1% до 3%, в окремих випадках досягає 10%. Високі показники є наслідком коректної націлювання. Чим ближче до тематики ресурсу підібрані рекламні площадки, ніж привабливіше складений текст оголошення або намальований банер, тим вище CTR реклами. Також враховується час показів в залежності від найбільшої активності потенційних клієнтів. Деякі майданчики дозволяють вказати стать, вік, рід занять, сімейний стан та інші характеристики користувачів, яким судилося оголошення. Реклама у видачі пошукових систем дає можливість показу оголошення за конкретним запитом. Ключові слова беруться з семантичного ядра, складеного для пошукової оптимізації сайту, або підбираються окремо.
  • CTB (Click-to-buy) - конверсія контекстної інтернет-реклами. Вона дорівнює відношенню користувачів, які вчинили покупку (залишили замовлення, які зайшли на сторінку «Контакти» і т.д.), до числа відвідувачів сайту за гіперпосиланням рекламного оголошення. Для показника CTB важлива не тільки таргетованість реклами, але і привабливість самого пропозиції товару або послуги. При комплексної розкрутки сайту для збільшення конверсії реклами нерідко вдаються до написання продають текстів.
  • CTI (Click-to-interеst) визначає кількість відвідувачів, які зацікавилися рекламною пропозицією, тобто переглянули кілька сторінок сайту, які повернулися на нього через деякий час, що запитали додаткову інформацію або зберегли адресу ресурсу.
  • VTR (View-Trough-Rate) - характеристика суб'єктивної привабливості інтернет-реклами (співвідношення числа переглядів до кількості показів).

Джерела даних

Дані про показники підвищення ефективності інтернет-реклами для оцінки збираються за допомогою лічильників, встановлених на веб-сайтах, або логів сервера, які фіксують інформацію про відвідуваність. Ряд ресурсів (Google Analytics, Яндекс.Метрика та ін.) Дозволяють в автоматичному режимі аналізувати інтернет-рекламу, надаючи статистику по кількості показів, кліків, інформацію про відвідувачів (IP-адреса, анкети реєстрації і т.д.). Це допоможе оцінити доцільність витрат на рекламу сайту, її актуальність, а також дати оцінку ефективності реклами в інтернеті і конкретних текстів оголошень.

В агентстві GoToTOP Вам допоможуть не тільки дати рекламу в інтернеті, але і оцінити ефективність інтернет-реклами.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.