FeedBurnern - це сервіс, що коректує RSS-фід шляхом додавання в нього нових функцій, виправлення недоліків і ведення обліку статистики. Зараз є власністю компанії Google, яка викупила його в травні 2007 року.

FeedBurner на безкоштовній основі надає широкий набір можливостей для коригування фида. Деякі пункти меню з англійської ще не переведені, але в мережі є багато відеоуроків і текстових матеріалів по налаштуванню фида FeedBurner.

Переваги FeedBurner

  • Збереження передплатників. Засоби CMS не завжди дозволяють зберігати або експортувати передплатників, які при необхідності зміни CMS або блог-платформи безповоротно губляться. FeedBurner дає можливість вирішити цю проблему за допомогою створення власного фида, в який перенаправляється RSS-стрічка і на який підписуються передплатники. У разі зміни оригінальної RSS-стрічки нову стрічку досить направити в старий фид FeedBurner, і люди, підписані на неї, будуть отримувати листи з нового джерела, не підозрюючи про зміну RSS-стрічки.
  • Статистика та аналіз передплатників. Інструмент Analyze дає широкі можливості для аналізу стану передплатників: експорт даних в Exсel і .csv для вивчення в спеціалізованому софт, зручний лічильник передплатників, де-факто став стандартом в мережі, і ін.
  • Додавання нового функціоналу в RSS-стрічку. Інструмент дозволяє додавати вітання нових передплатників, геотеги, логотип фида, соціальні закладки, запрошення відвідати блог, створювати анімовані банери і ін.
  • Налаштування публікації фида. Інструмент Publicize дозволяє налаштувати зовнішній вигляд лічильника, повідомлення пошуковим системам, закрити фид від індексації, включити підписку на фід по e-mail, підключити акаунти Google Buzz і Twitter (для автоматичної публікації).
  • Легкість монетизації. FeedBurner інтегрований з сервісом Google AdSense, який дозволяє отримувати дохід від кліків по контекстній рекламі в ФІДІ.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.