Флейм (дослівне вимова англ. Слова flame - полум'я, вогонь) - образливе і вороже спілкування між користувачами мережі Інтернет, яка спрямована на розпалювання конфлікту; порушення мережевого етикету. Флейм, як правило, ніякого відношення до топіку, в якому він ведеться, не має. Найчастіше виникає на форумах, в соціальних мережах, чатах, блогах і т. Д.

Історія

Першими випадками флейму в Інтернеті стали образливі висловлювання користувачів WWIVnet, Usenet і FedoNet.

Поширені причини флейму

  • Двозначні і невдалі жарти, глузування, образливі натяки і т. д.
  • Неаргументована, неконструктивна критика постів інших учасників дискусії.
  • Різкі висловлювання про різні абстрактних об'єктах (іграх, компаніях, фільмах, спортивних командах, акторів, ідеологіях, політичні партії і т.д.), які неприємні іншим співрозмовникам.
  • Конфлікт світоглядів (розбіжність поглядів на події, обставини і т. д.).
  • Кидання виклику співрозмовнику.
  • Звинувачення іншого учасника дискусії в недосвідченості, неграмотності або недостатньої кваліфікації, висловлювання сумнівів щодо зрілості його суджень і інтелектуальних здібностей.
  • Різні полемічні прийоми (використання нецензурної лексики, образливих висловлювань, що не відносяться до теми, доведення правильно висловленої думки співрозмовника до абсурду за допомогою підміни понять і т. Д.).

Запобіжні заходи

За виникненням флейму стежать модератори сайтів. Користувачів, які систематично порушують правила спілкування і мережевий етикет на конкретного майданчика для комунікації в Інтернеті, відправляють в бан (блокують акаунт). Образливі повідомлення, як правило, видаляють, рідше через флейму модератори закривають всю гілку дискусії.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.