Google AdWords - це сервіс контекстної реклами від пошукової системи Google. Рекламні оголошення показуються на сторінках видачі та релевантних сайтах-партнерах (Amazon.com, Virgin Media і ін.). Служба працює за принципом аукціону. До участі в ньому допускаються всі оголошення системи, релевантні запиту користувача, який здійснює пошук. Перемогли показуються потенційному клієнту з позначкою «Рекламні посилання».

Порядок роботи і оплата

Для початку роботи з AdWords необхідно створити і підтвердити аккаунт за адресою https://adwords.google.ru, підходить обліковий запис електронної скриньки gmail.

Далі вибирається валюта для оплати рекламних послуг. Всі подальші платежі здійснюються в обраних на даному етапі грошових одиницях. Створювати рекламні кампанії для просування сайту можна без підтвердження платіжних реквізитів, але показ оголошень починається тільки після надання необхідної інформації. Для України доступна оплата в гривнях за допомогою банківського переказу, кредитних карт Visa, MasterCard.

Мінімальної суми для запуску рекламної кампанії не передбачено. За активацію послуги AdWords стягує разовий платіж в розмірі 200 рублів.

Створення кампанії

Щоб почати кампанію по розкрутці сайту, використовуються наступні настройки:

  • аудиторія. Можна задати мову рекламних оголошень і географічне розташування потенційних клієнтів;
  • мережі і пристрої. Задаються правила показу оголошень (за замовчуванням в пошуковій системі і рекламної мережі Google);
  • денний бюджет. Змінювати можна скільки завгодно раз. Від цього параметра залежить число показів оголошень в день. AdWords варіює частоту показів так, щоб повністю витратити кошти, виділені на поточний день рекламодавцем;
  • вартість кліка (мінімальна - 27 копійок, за тисячу - 7 рублів). Вказується максимальна ціна за клік по оголошенню. Його позиція на сторінці прямопропорційна величині даної ставки. Для підбору оптимальної ціни кліка призначені інструменти «оцінки трафіку» і «Оціночна ставка для першої сторінки».

Оголошення

Рекламне оголошення в AdWords складається з наступних елементів:

  • заголовок (до 25 символів). У ньому ефективне використання ключових слів, пов'язаних із запитом користувача (підбираються індивідуально або беруться з семантичного ядра для пошукової оптимізації сайту);
  • текст (до 70 символів). Повинен лаконічно і привабливо описувати послугу;
  • відображається в оголошенні цільової URL, на який перенаправляється користувач.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.