Google Analytics - це безкоштовний аналітичний ресурс від пошукової системи Google, світовий лідер серед лічильників статистики (за різними оцінками, встановлений на кожному другому сайті). Щоб скористатися даним інструментом, необхідно пройти реєстрацію з використанням поштового аккаунта gmail, логін і пароль до якого потрібні для входу в систему. У процесі реєстрації заповнюються поля стандартної форми - URL ресурсу, назва облікового запису, країна проживання, часовий пояс і ПІБ - з подальшим отриманням коду лічильника для додавання на сайт. Перші дані будуть доступні через 24 години.

Статистика

Google Analytics дозволяє збирати статистичні дані, необхідні для подальшого прийняття рішень по розкрутці сайту. Інформація доступна в більш ніж 200 звітах, розділених на 4 категорії.

1. Відвідувачі. Відповідає на питання «Хто приходив на сайт?».

Відстежується кількість унікальних відвідувань, відсоток нових, перегляди сторінок, в тому числі їх середня кількість на одного користувача, частка відмов (точка входу і виходу збігаються) і середня тривалість перебування на сайті. Динаміка відвідувань представлена ​​графіком, є можливість задати часовий проміжок для аналізу (наприклад, з 1 вересня 2009 по 5 березня 2010 року) або вибрати для порівняння два різних періоду.

Показується загальна кількість сторінок, переглянутих користувачем, який він використовує мову, місце розташування, браузери, операційні системи, Інтернет провайдери і швидкість підключення до мережі, настройки екрану, підтримка Flash, Java, лояльність відвідувачів і інші параметри.

2. Джерела трафіку. Відповідає на питання «Звідки приходили відвідувачі?»

Показується кількість і частка відвідувачів з пошукових систем, з інших сайтів і прямий трафік (введення URL в рядок браузера, перехід з пошти, ICQ і т.д.). Вказуються ключові слова, за якими відбувся перехід з різних пошукових систем (ці дані дозволяють відкоригувати семантичне ядро ​​для пошукової оптимізації сайту під Google і Яндекс). Якщо інтегрувати AdWords з Analytics, надається інформація, на основі якої можна оцінити ефективність рекламної кампанії.

3. Зміст. Відповідає на питання «Що відвідувачі робили на сайті?»

Показується інформація про частоту перегляду сторінок (виділені найпопулярніші), про точках входу і виходу, ключових словах, джерела і шляхи входу, зведення по навігації. Для більш детального аналізу ці дані можна накласти на сайт (по всьому сайту показується відсоток кліків).

4. Мети. Відповідає на запитання «Скільки відвідувачів досягло поставленої власником сайту мети?»

Даний блок призначений для збору інформації при просуванні сайтів комерційної спрямованості. Встановлюється мета (покупка, реєстрація, запит інформації та т.д.) і фіксуються досягнуті переходи. Всього може бути налаштоване до 20 цілей. Детальний аналіз зібраних даних дозволяє оцінити usability ресурсу.

Готовий звіт можна зберегти у форматі PDF, CSV, TSV або XML і відправити e-mail з інтерфейсу Google Analytics.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.