Google Chrome - відносно молодий браузер. Бета-версія вийшла у вересні 2008 року, публічна - в грудні. Google Chrome розробляється компанією Google і для відображення web-сторінок використовує движок WebKit. За популярністю браузер знаходиться на третьому місці в світі (11,53% користувачів за даними «StatCounter»), в Росії - на четвертому (згідно онлайн-опитуванням MASMI Research group, його частка 13%). Тому при оптимізації сайтів обов'язково аналізують правильність їх роботи в Google Chrome.

Особливості

Розробники Google Chrome приділяють особливу увагу підвищенню безпеки, стабільності і швидкості роботи браузера.

Безпека. Chrome регулярно завантажує оновлення (в автоматичному режимі) з чорних списків (для фішинг-сайтів і ресурсів, що поширюють вірусне програмне забезпечення). При спробі відкрити шкідливу сторінку користувач отримує повідомлення: «Увага! Цей сайт наразі не завдати шкоди вашому комп'ютеру ». Виконуваний файл (exe, bat, dll) не може бути завантажений без ручного підтвердження. Режим «Інкогніто» дозволяє переглядати сторінки без збереження історію пошуку, показів і файли cookie.

Швидкодію. Базова версія Google Chrome має мінімальний функціонал. Нові опції додаються за допомогою розширень. Для кожної вкладки створюється окремий процес, тому їх вміст не впливає один на одного. Швидкість завантаження сторінок також обумовлюється використанням високопродуктивного движка обробки JavaScript V8 і читання, DNS.

Стабільність. Завдяки ізоляції процесів браузер не припинить роботу, якщо на одній зі сторінок станеться збій. Вбудований диспетчер задач показує, як сайти і плагіни завантажують інтернет-канал, процесор і оперативну пам'ять, а також дозволяє закрити потрібні вкладки. Ця функція зручна для юзабіліті-тестування, що застосовується при розкручуванні сайтів.

Інтерфейс. На відміну від інших браузерів, в Google Chrome панель вкладок розташована над рядком адреси. Остання за замовчуванням є і полем для пошуку. Кожна вкладка може бути переміщена мишею в окреме вікно і назад. Замість домашньої в браузері може відкриватися сторінка швидкого доступу, яка відображає у вигляді слайдів 8 найбільш відвідуваних користувачем сайтів.

Інструментарій для оптимізаторів

Для просування сайтів корисні такі інструменти: веб-інспектор (дозволяє переглядати код елемента, консоль JacaScript, ієрархію моделі DOM), диспетчер задач, відладчик JavaScript та інші.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.