Глибина перегляду (або відвідування) сайту - це середнє число переглядів сторінок сайту користувачами за одне відвідування. Параметр розраховується за певний період часу (наприклад, за місяць, тиждень або добу).

Глибина перегляду визначається за такою формулою: кількість переглядів сторінок за вибраний період розділити на кількість відвідувань сайту за той же термін.

Наприклад, на сайті було за тиждень 50 відвідувань і 514 переглядів сторінок. Значить, на цьому тижні глибина перегляду сайту дорівнює 514/50 = 10,3.

Фактори, що впливають на глибину перегляду

Глибина перегляду сайту залежить:

  • від того, які завдання користувачів він вирішує. Довідковий ресурс може мати низьку глибину перегляду. Наприклад, якщо відвідувач заходить на сайт, щоб дізнатися розклад кінотеатру на сьогодні, то йому достатньо вивчити одну сторінку, щоб отримати потрібну інформацію. Якщо ж сайт передбачає інтерактивну взаємодію (наприклад, користувачі спілкуються між собою), то глибина перегляду може перевищувати кілька десятків сторінок за одне відвідування.
  • від зручності його інтерфейсу. Залежність не лінійна. Якщо навігація і інтерфейс зручні, то глибина перегляду зменшується, т. К. Користувач швидко знаходить потрібні сторінки. У той же час, якщо навігація складна, то глибина також зменшується, т. К. Відвідувачі не розуміють, що треба зробити для вирішення свого завдання, і залишають сайт.
  • від рассредоточенности контенту по сторінках. Якщо стаття розбита на 5-6 частин, кожна з яких розташована на окремій сторінці, то користувачеві доведеться переглянути їх усі, щоб дочитати матеріал.
  • від відповідності очікуванням відвідувачів. Наприклад, сайт розміщує новини про мобільні телефони. Ті користувачі, які хочуть купити телефон, можуть шукати його через Яндекс або Google, за назвою моделі. Якщо вони потраплять на новинний сайт за таким запитом, то відразу покинуть його, так як він не вирішує їх завдання. В результаті, середня глибина перегляду на цьому сайті буде досить низькою.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.