Під поняттям «інтерфейс» прийнято розуміти набір засобів, що використовуються для взаємодії двох систем. У перекладі з англійської слово «interface» буквально означає «місце зіткнення», а під системами, між якими здійснюється така взаємодія, можуть матися на увазі різні об'єкти. Наприклад, це може бути взаємодія між устаткування і людиною, різними видами обладнання, але найбільш часто під інтерфейсом на увазі систему взаємодії програми з людиною для обміну даними та отримання потрібної інформації.

Види призначеного для користувача інтерфейсу

Останній варіант інтерфейсу часто називають призначеним для користувача. По виду взаємодії з обчислювальною технікою його поділяють на такі види.

  • Інтерфейс у вигляді командного рядка. Один з перших типів інтерфейсів, який відрізняється високою трудомісткістю і використовується для управління комп'ютерами та системами все рідше. Проте, з причини своєї прості і надійності міцно займає свою нішу в професійному середовищі. Передбачає введення команд на підтримуваному машинному мовою в командний рядок з клавіатури.
  • Графічний користувальницький інтерфейс - найпоширеніший на сьогоднішній день спосіб взаємодії користувача з операційними системами і прикладним програмним забезпеченням. Відрізняється інтуїтивністю, простотою сприйняття і введення інформації. Для взаємодії з таким інтерфейсом часто достатньо звичайної комп'ютерної миші.
  • Жестова інтерфейс можна назвати продовженням розвитку графічного інтерфейсу. У ньому управління елементами взаємодії з операційною системою і програмами використовуються сенсорні екрани, стілуси, графічні планшети та інші передові технології.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.