Інтернет-маркетинг - це сучасна технологія залучення клієнтів в бізнес з використанням веб-інструментів, комплекс заходів і методів впливу на цільову аудиторію. Найбільший ефект зазвичай виробляє грамотне поєднання кількох каналів інтернет-маркетингу з динамічним перерозподілом рекламного бюджету між ними.

Інструменти і технології інтернет-маркетингу

Інтернет-маркетинг має на увазі створення сайту як ефективної рекламної та торговельного майданчика. Як правило, цей ресурс стає центральною ланкою рекламної кампанії.

  1. Пошукове просування. SEO-оптимізація сайту має на увазі комплекс заходів для залучення трафіку зацікавлених відвідувачів на сайт з пошукових систем. Пошукове просування вимагає досить багато часу, проте воно дає дешевий і лояльний трафік, т. К. Користувач бачить веб-ресурс не в рекламі, а за цільовим запитом. Зростання трафіку, відповідно, визначає і збільшення замовлень.
  2. Інтернет реклама. Рекламу в Інтернеті можна розділити на кілька груп.
  3. Контекстна реклама, вміст якої демонструється в пошуковій системі в результатах видачі за запитом. Основний принцип залучення цільових відвідувачів: якщо користувачеві цікавий матеріал на конкретну тему, можливо, його зацікавить і показується реклама.
  4. Медійна реклама показується на майданчиках з високою відвідуваністю, сприяє не тільки пошуку цільових відвідувачів, а й підвищенню впізнаваності компанії чи бренду.
  5. Таргетована реклама, заснована на інтересах, соціальному становищі, географії, віком та інших критеріях користувача. В основному працює з соціальних мереж.
  6. Email-маркетинг. Має на увазі відправку рекламних повідомлень або пропозицій на електронні адреси за цільовою базі. Технологія email-маркетингу досить ефективна і обходиться недорого. Робота може проводитися за власними підписних баз або за цільовими вибірках бази адрес рекламних агентств.
  7. Маркетинг в соціальних мережах. SMM-технології користуються все більшою популярністю і передбачають використання соціальних мереж для просування товарів, послуг, формування іміджу компанії, отримання зворотного зв'язку і залучення клієнтів в бізнес. Величезна аудиторія, вбудовані технології для розміщення контенту різного типу і можливість вести діалог в режимі реального часу роблять цей інструмент одним із пріоритетних, коли мова йде про рекламу товарів або послуг, розрахованих на масового споживача.

У статті дано далеко не всі технології інтернет-маркетингу, проте зазначені можна вважати основними і найбільш ефективними. При комплексному підході їх застосування дозволяє отримувати клієнтів з декількох джерел, які доповнюють один одного і не дозволяють втрачати прибуток при зменшенні потоку від одного з них.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.