Жаргонний термін «клоновод» позначає користувача мережі, який створює кілька своїх акаунтів на одному ресурсі з метою отримати для себе обманним шляхом якусь вигоду. Нерідко клоноводи для реєстрації помилкових акаунтів використовують власні реферальні посилання. Адміністратори і модератори сайтів відстежують клоноводов і блокують (банять всі їх акаунти).

Сфери діяльності клоноводов

Форуми та соціальні мережі. Реєстрація декількох акаунтів здійснюється для підтримки думки клоновода, підвищення репутації, безкарного образи інших учасників ресурсу з додаткового облікового запису.

Сайти віддаленої роботи. Додаткові акаунти потрібні користувачам для того, щоб залишити кілька пропозицій на один проект роботодавця, отримати позитивні відгуки, взяти передоплату з неосновного аккаунта і не виконати роботу.

Партнерські програми. Клоноводи реєструють нові акаунти за своїми реферальним посиланнях, щоб отримати на основний аккаунт винагороду системи від доходів з додаткових акаунтів.

Платіжні системи. Тут множинні акаунти частіше реєструються для обману інших учасників системи, рідше для зручності користувача (наприклад, щоб в системі Webmoney прикріпити до різних WMIDразние платіжні карти для введення і виведення коштів без додаткових комісій).

Крім того, користувачі можуть реєструвати другі акаунти, якщо основні з яких-небудь причин отримали тимчасовий або постійний бан.

Способи боротьби з множинною реєстрацією

Найбільш поширені такі:

  • заборона на реєстрацію нового аккаунта з IP-адреси, з якого вже був зареєстрований аккаунт;
  • прив'язка до аккаунту номера телефону. На нього згодом приходить смс з кодом, який потрібно ввести у відповідне поле на сайті для верифікації аккаунта;
  • підтвердження особи за допомогою відправки адміністрації сайту кольорових сканів основних сторінок паспорта та інші.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.