Перенаправленням називається процес перенаправлення користувача на інший URL без його участі. Відбувається за допомогою розміщення сервером відповідного коду в заголовок запиту. Існує сім кодів, що застосовуються для перенаправлення. В процесі розкрутки сайтів використовуються 301-й і 302-й.

Редіректи здійснюються в ході пошукової оптимізації сайту за допомогою різних скриптів: PHP, ASP, ASP.NET, ColdFusion, JSP, GGI PERL, Ruby on Rail і інших.

Види

Безліч виборів 300

Код повідомляє, що для зазначеного URL можливе надання ресурсу з мови, по типу MIME або іншим характеристикам, і передає список альтернатив на вибір.

Переміщено остаточно 301

301-й редирект (Moved Permanently або Permanent Redirect) використовується в тому випадку, коли домен сайту або окрему сторінку необхідно назавжди перемістити на інший URL, а також для склеювання ресурсу з www і без. Даний редирект повідомляє пошуковому роботу і браузеру, що запитуваний адресу перенесений, і перенаправляє їх на вказаний URL. При використанні 301го редиректу отримані в ході просування сайту PR і тИЦ (в тому числі для окремих сторінок) зберігаються за новою адресою. Директива RewriteRule дозволяє налаштувати правила для редиректу на ресурс з www з без www (і навпаки), з однієї сторінки на іншу, для зміни дозволу файлів, для перенаправлення зі всіх файлів розділу на один, динамічного URL на статичний документ і т.д.

Знайдено 302

302-й редирект (Moved Temporarily або Temporary Redirect) використовують для тимчасового переміщення адреси. Він необхідний, якщо для сторінки, з якої здійснюється перенаправлення, важлива постійна індексація зі збереженням показників тИЦ і PR.

Дивитися інше 303

Даний відповідь повідомляє клієнту, що документ за вказаною URL необхідно запросити за адресою, вказаною в «Location» заголовка методом GET. Такий редирект використовується для швидкого пошуку (або переходу) по сайту за допомогою введення тексту в відповідне поле.

Чи не змінювалося 304

Даний код повертається сервером при запиті клієнтом документа, не змінюється з певного моменту, за допомогою методу GET з використанням заголовків «If None Match» або «If Modified Since».

Використовувати проксі 305

Даний код відповіді доступний для вихідних HTTP-серверів. Він вказує клієнту, що зазначений ресурс необхідно запитувати через проксі-сервер.

Тимчасове перенаправлення 307

Код введен в HTTP 1.1. (RFC 2616) замість 302-го. Він дозволяє уникнути неоднозначності, якщо клієнт застосовує до другого ресурсу метод GET (навіть якщо для першого запиту використовувався інший метод).

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.