MSN або мережу Microsoft - це ціла система веб-сервісів і служб, що належать софтверного гіганта. Сервіси запущені і працюють на однойменному домені MSN, який був створений в 1995. На ньому розташовано інформаційний портал, що належить компанії Майкрософт. Звичайно, найвідомішим і відвідуваним, в тому числі і з російськомовних країн, серед сервісів порталу є пошукова система Bing, що займає місце в кінці першої десятки популярних пошукових систем.

Сам домен MSN являє собою великий інформаційний портал великої тематики, який користується неабиякою популярністю у постійних користувачів мережі. За даними сервісів незалежної статистики портал разом з піддоменів збирає стабільно великий трафік, почасти через рекламних переходів, які роблять користувачі, що підключилися до сервісів і служб мережі «Майкрософт». Для жителів США абревіатура MSN має ще одне значення - так називається один найбільших інтернет-провайдерів, який за кількістю підключених абонентів поступається тільки компанії AOL.

Сервіси мережі MSN

Серед сервісів, в яких можна зареєструватися безпосередньо через посилання на порталі, відвідувачам доступно більшість хмарно-орієнтованих платних і безкоштовних інструментів, в числі яких можна в першу чергу виділити:

  • безкоштовну поштову служби outlook.com з вбудованими інструментами планування;
  • систему відеодзвінків, миттєвих повідомлень Skype, яка відносно недавно перейшла у власність компанії;
  • інтернет-магазин додатків Microsoft Store;
  • хмарне сховище OneDrive;
  • хмарний офісний пакет Office 365.

Також представлений ряд інших продуктів, до яких можна отримати доступ через портал компанії Майкрософт. В останні кілька років на порталі відбулися значні зміни як у зовнішньому вигляді, так і в розширенні можливостей доступу до корисних сервісів і служб, можливості яких також постійно зазнають значних змін.

Варто зазначити, що серед російськомовних користувачів портал і пошукова система мають не найбільшу популярність. Також пошукова система порталу зазвичай не входить до переліку пріоритетних пошукових систем для вирішення таких комерційних завдань, як просування сайтів і отримання трафіку в російському сегменті ринку.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.