Показник відмов сайту (англ. Bounce rate) - це відсоток відвідувачів, які покинули ресурс з точки входу або переглянули не більше однієї сторінки. Цей параметр застосовується до конкретної сторінці або до джерела трафіку.

Високе значення показника відмов говорить про те, що сторінки входу не відповідають вимогам або очікуванням відвідувачів по конкретному пошуковому запиту.

Аналіз параметра відмов

Значення параметра відмов в першу чергу дозволяють дізнатися самі пошукові системи: Googleс допомогою сервісу для веб-майстрів Google Analytics, Яндекс за допомогою Яндекс.Метрики.

Щоб знизити відсоток відмов необхідно проаналізувати:

  • сторінки, з яких йдуть користувачі. Їх зміст може бути нецікавим користувачеві, навігація - незручною, наприклад, непрацююча кнопка «замовити», на сторінку можуть приходити нецільові відвідувачі і т. д.;
  • джерело трафіку (пошукова система, оголошення контекстної реклами, ключові слова і т. п.). До відмови може призводити нерелевантні сторінки трафіку, відсутність необхідного товару в інтернет-магазині і інші причини.

Високе значення показника відмов не завжди говорить про низьку якість ресурсу. Користувач може знайти на сторінці входу всю необхідну інформацію: опис послуги, способи доставки, контакти і т.д.

Способи зниження кількості відмов

Редизайн. Дизайн сторінки не повинен бути перевантажений графікою. При оформленні тексту слід уникати білого кольору шрифту на чорному тлі, а також низькою контрастності тексту.

Поліпшення usability. Для зменшення кількості відмов слід уникати незручного меню, незрозумілого інтерфейсу, відсутність цін на цікаві користувачеві товари.

Зменшення кількості реклами. На сторінках сайту не слід розміщувати помітні рекламні блоки, особливо спливаючі. Крім того, відвідувач може випадково натиснути на банер, замість пункту меню, і перейти на інший ресурс.

Зміна контента. Оскільки деякі ключові слова можуть не відповідати контенту сторінки, їх необхідно прибрати або додати на сторінку релевантний текст.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.