Даний вид оптимізації має низку особливостей, що впливають на ефективність розкрутки сайту в інтернеті і на рівень його конверсії.

Презентація товарів

Опис. Характеристики продукції представляються в максимально повному вигляді. Перед початком пошукової оптимізації інтернет-магазину проводиться аналіз аналогічних описів у конкурентів з метою зробити текст на просувати ресурсі більше і докладніше, ніж у них. Це робить позитивний вплив при розкручуванні сайту, так як пошукові системи сприймають таку сторінку як більш інформативну, і, відповідно, більш релевантну введеному запиту.

Виробник. Кожна сторінка каталогу повинна містити інформацію про виробника пропонованого товару. Це може бути посилання на офіційний сайт або на одну з внутрішніх сторінок інтернет-магазину, присвячену компаніям-партнерам і постачальникам. Міра дозволяє підвищити довіру відвідувачів і, відповідно, підвищує конверсію.

Ціни. Пошукова оптимізація і просування інтернет-магазину передбачає наявність актуальних цін на кожне найменування, оскільки це впливає на рівень конверсії сайту. Більшість відвідувачів не запросять додаткову інформацію і не придбають товар, якщо не знають його вартість.

Відгуки. На результат пошукового просування сайту впливає можливість написання користувачами відгуків про товар, що пропонується в інтернет-магазині. Значна кількість відгуків збільшує вагу сторінки для пошукових систем, а також підвищує її релевантність по низькочастотних запитах. Аналогічний ефект може призвести розміщення на ресурсі таких елементів, як новини, огляди, тести або поради щодо вибору.

Оптимізація коду

Оптимізація коду і юзабіліті інтернет-магазину проводиться так само, як при пошуковому просуванні сайту будь-який інший спрямованості, за винятком таких особливостей.

Статичні адреси сторінок. Пошукові системи індексують динамічні адреси, однак, з точки зору юзабіліті, доцільна їх заміна на статичні. Користувач з більшою ймовірністю перейде по посиланню виду «сайт / категорія / товар», так як розуміє, куди вона приведе. Зміна адреси здійснюється через движок ресурсу.

Індексація

  • Неінформативні елементи. Елементи, що не містять інформації, яку пошуковий робот розцінює як корисну, закриваються від індексації. До них відноситься, наприклад, корзина замовлень. Її індексація зменшить одноразову квоту на аналіз інших сторінок.
  • Дублі. Інтернет-магазини характеризуються специфічною системою управління контентом, внаслідок чого сторінки з різними адресами можуть бути заповнені однаковою інформацією. Індексація таких текстів-дублів призводить до пессимізації сайту. Вони, як і результати роботи додаткового функціоналу для користувачів (розширений пошук, порівняння товарів і т.д.), закривається від пошукових роботів в «noindex».

Зображення. Заповнення поля тега alt у фотографій товарів дозволяє користувачам знайти сайт в пошуку по картинках. Дана міра не тільки збільшує приплив цільової аудиторії, а й полегшує пошукову розкрутку сайту по низькочастотних запитах.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.