Слово referrer, дослівно перекладається з англійської мови як відсилає, що направляє, застосовується для позначення користувача, зареєстрованого в системі і здійснює залучення інших користувачів з боку. За кожного залученого в систему людини покладається винагороду.

Термін «реферер» має й інше значення. Це рядок, що передається в напрямку від клієнта до http-серверу і задає джерело надходить запиту. При переході зі сторінки сайту на іншу в реферера міститься адреса першоджерела, з якого і було здійснено це дію. Завдяки цьому власник веб-ресурсу може отримати інформацію по сайту: з яких пошукових запитів, з якою частотою і на які сторінки переходять користувачі. При завантаженні зображення з сервера, яке знаходиться на одній з веб-сторінок, в referrer вказується ця сторінка.

Реферер входить в число найбільш важливих полів в лог-файлі. Параметр дозволяє встановити число відвідувачів на веб-ресурс рекламодавця, яка притягається конкретним видавцем. Поле може залишатися порожнім в ситуації, коли користувач здійснив перехід на сайт шляхом введення адреси прямо в браузері, без переходу за посиланням.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.