Для створення інтерактивних сайтів з ексклюзивним дизайном використовують мультимедійну платформу Adobe Flash, що включає набір засобів розробки і програму для відтворення контенту (віртуальну машину для виконання коду flash-програми, завантаженої з інтернету). Вона дозволяє працювати з растровою, векторної і тривимірної (обмежено) графікою, підтримує потокову двосторонню трансляцію відео та аудіо. Стандартне рішення для flash-файлів - формат .SWF (Small Web Format або Shockwave Flash), мова програмування flash - ActionScript.

Переваги flash-технології

Flash-технологія має наступні переваги:

 • забезпечує повну інтерактивність і може взаємодіяти з VBScript і JavaScript,
 • дозволяє виводити нову інформацію без оновлення сторінок і вбудовувати будь-який шрифт незалежно, чи встановлений він у користувача,
 • дає можливість інтегрувати мультимедіа файли всіх форматів і створювати будь-який дизайн,
 • за рахунок підтримки векторного формату графікою дозволяє контролювати розміри екрану користувача сайту (кроссбраузерность).

Прийоми розкручування

З просуванням flash сайтів пов'язаний ряд труднощів, так як пошукові машини некоректно розпізнають текст з swf файлів. Роботи Google і Яндекса виявляють і вносять в базу їх текстовий зміст і вбудовані URL-адреси, але повне сканування і індексація не гарантуються.

Для розкрутки сайтів на Flash використовують такі прийоми.

 1. У футере (внизу сторінки) розміщують невеликий оптимізований текст. Ключові слова додають також в заголовок сайту і укладають в мета-теги. Google в якості сниппета зазвичай використовує перший рядок тексту, тому її роблять максимально лаконічній і інформативною. Контент в межах мета-тегів div повинен повністю відповідати видимому під flash. У зворотному випадку ресурс може бути забанений за використання заборонених методів пошукової оптимізації сайту (клоакинг).
 2. Застосування CSS тега display: none, що дозволяє створити сторінку, встановити код ролика на ній і додати html аналог flash тексту. Ця частина оформляється тегами display: none і div:
  <div id="text" style="display: none;">
 3. Заміна тексту за допомогою технології Java Script (JTR). Для цих цілей застосовується програма SWFObject. Вона дозволяє визначити, встановлено чи ні flash плеєр у користувача. У першому випадку йому показується інтерактивна версія сайту, в другому - html, останній варіант застосовується в т.ч. для пошукових роботів.
 4. Flash розміщують у фреймах, а індексований текст - поза, щоб залишити його в зрозумілому форматі для пошукових систем. Унікальні заголовки і адреси сторінок дозволять відвідувачам послатися на них і зробити закладку.
 5. Тег noembed для html версії текстової складової зробить її читабельною для пошукових систем і користувачів, які не встановили Flash-плагін.
 6. Створюється окремий html сайт для пошукових роботів, flash закривається від індексації в robots.txt

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.