Safari - браузер з тривимірним графічним призначеним для користувача інтерфейсом Cover Flow від корпорації Apple, що входить до складу ОС MAC OS X. За кількістю користувачів в світі він займає четверте місце - 5%, за даними компанії Net Applications. У Росії браузер менш популярний (ринкова частка менше 3%). Але при пошукової оптимізації сайтів комерційної спрямованості своїми руками, розрахованих на аудиторію з високим рівнем доходу, перевірка коректності його відображення і роботи в Safari необхідна.

Компанія Apple почала роботу над проектом на початку 2003 року, коли закінчувався термін дії угоди з Microsoft про підтримку IE для Macintosh. Перша версія була анонсована вже в жовтні 2003 року. Остання - п'ята - версія вийшла в червні 2010 року.

Особливості

Safari базується на вільно розповсюджується движку WebKit. Підтримується операційною системою MAC і з 2007 року Windows. При розкручуванні сайту враховують, що браузер не адаптований для роботи з Linux і іншими платформами, а штатні налаштування пропонують пошук тільки за допомогою Google, Bing і Yahoo.

Можливості

Safari дозволяє працювати з вкладками, блокувати спливаючі вікна, в тому числі переглядати сайти в режимі «Тільки текст», автоматично заповнювати форми за допомогою синхронізації з адресними книгами MAC, забезпечує простий і зручний пошук на сторінці фрагмента тексту і надає можливість масштабування області його введення.

Також браузер має вбудований RSS-агрегатор, режим «Приватний перегляд», в якому не зберігається історія відвідувань сайтів, функцію перевірки орфографії, опції «Snapback» для миттєвого повернення до верхнього рівня будь-якого ресурсу або вихідним результатів пошуку і «Top Site» для перегляду в вигляді мініатюр (до 24) часто відвідуваних сторінок.

Для розробників

Safari зручний для створення і просування сайтів, що базуються на новітніх web-технологіях. Він підтримує стандарти CSS 3 та HTML 5, в тому числі теги audio, video, canvas, article і інші, протоколи SLL (версії 2 і 3) і TLS (Transport Layer Security). Для перегляду DOM web-сторінок (Document Object Model) передбачений інструмент «Web Inspector». Якщо на сайті використовуються нестандартні шрифти, Safari розпізнає їх автоматично і завантажує у міру необхідності.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.