Сайти Q&A (Question & Answer) - це онлайн сервіси, на яких відвідувачі задають питання, щоб отримати відповіді від фахівців або користувачів. Ресурси даного типу - ефективний інструмент для просування сайту, формування репутації компанії і впізнаваності бренду.

Переваги

Реклама веб-проекту на сайтах Q&A має такі переваги.

Цільовий трафік. На сервісах «питання - відповідь» діє система рейтингів: чим більше консультацій дає користувач, тим вище його звання, авторитет і довіру до нього з боку інших відвідувачів. Для початку роботи на сервісі здійснюється реєстрація з докладним заповненням особистих даних (ПІБ, фото, сфера діяльності і т.д.). Потім вибирається категорія, відповідна тематиці просувається ресурсу, і дається ряд відповідей на нові і незакриті питання. Якщо на просувати сайті є інформація, яка розкриває проблему, на цю сторінку обов'язково розміщують посилання. Корисні відповіді залучають зацікавлених людей на сайт, які підписуються на розсилку, стають постійними читачами. За допомогою сервісів Q&A можна охопити аудиторію новачків, які ще не вміють користуватися пошуком і шукають інформацію, задаючи питання.

Індексація. Сайти Q&A індексуються швидкими роботами пошукових систем. Нова інформація з'являється у видачі зазвичай протягом доби. Розміщення посилання на додані сторінки сайту, що просувається істотно прискорить їх індексацію.

Релевантність. Ключові слова, обрані для пошукової оптимізації сайту і прописані в анкорі гіперпосилання і околоссилочним тексті відповіді на питання користувачів, додадуть релевантності просуває сторінці.

Позиції. Найбільш популярні з сервісів «питання - відповідь» мають високий показник трастовості. Тому за окремими ключовими словами (частіше СЧ і НЧ) відповідь може потрапити ТОП-10 пошукової системи без додаткових заходів щодо розкручування сайту.

Популярні сервіси

У Рунеті найбільш поширений сервіс «Відповіді на Mail.ru». Постійна аудиторія сайту перевищує 9 мільйонів чоловік. Посилання у відповідях не закривають тегами NOINDEX або NOFOLLOW. При розміщенні линка дається URL на внутрішні сторінки сайту, посилання на головну може привести до бану просувається ресурсу в пошуковій системі.

Наступні за популярністю ресурси - «Відповіді Google» і «Яндекс.Ответи». Повідомлення на Google можуть створюватися незареєстрованими користувачами. Обидва сайти дозволяють розміщувати посилання, але не передають тИЦ і PR просувається ресурсу. Модератори Яндекса приховують лінки на невідомі сайти.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.