«Швидкі посилання» - додаткові лінки на внутрішні сторінки сайту у видачі пошукової системи, які в кінці 2009 року ввів Яндекс ввів. Вони ведуть в ті розділи, які робот порахував найбільш корисними для користувачів, і розташовуються між заголовком і сніпетів (текстовим описом) ресурсу.

Переваги швидких посилань

Для просування сайту наявність швидких посилань на сторінці результатів має ряд переваг:

  • користувачам надається більша кількість інформації: розгорнута навігація дозволяє оцінити профіль ресурсу і присутність на ньому шуканих даних,
  • економиться трафік відвідувачів, які використовують повільні канали, так як точку входу можна вибрати безпосередньо зі сторінки видачі,
  • завдяки привабливому тексту посилань підвищується CTR і впізнаваність ресурсу.

Рекомендації

Для розкрутки сайту важливо, щоб Яндекс коректно вибрав сторінки для показу в швидких посиланнях, так як вказати бажані розділи роботу не можна. Пошукова система дає веб-майстрам такі рекомендації для правильного визначення ботом найбільш валідних сторінок:

  • ключові розділи повинні бути в одному кліці з головної сторінки,
  • сайт повинен мати логічну навігацію,
  • назви сторінок повинні відображати їх зміст, бути короткими і зрозумілими,
  • при пошукової оптимізації сайту під Яндекс або Гугл для посилань у вигляді картинок повинен бути заповнений атрибут alt,
  • для основних сторінок їх назва (наприклад, заголовок h1) має збігатися з текстом в тезі title і анкорами провідних на них внутрішніх посилань.

Управління посиланнями

За допомогою сервісу Яндекс.Вебмастер можна підтвердити або заборонити показ швидких посилань, визначених автоматично, задати їх анкор і типи сортування.

Швидкі посилання показуються тільки для сайтів на першій сторінці видачі (не більше трьох). У першого результату показується до 6 швидких посилань, у інших - до 4. Швидкі посилання можуть бути показані в 2 шпальти чи в рядок, довжина якої не перевищує 50 символів. Посилання з помилкою 404 у видачі не відображаються.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.