Сніппет (в перекладі з англійської snippet - уривок, частина) - це фрагмент тексту сторінки веб-сайту, найбільш релевантний запитом користувача, у видачі пошукової системи размещаетcя під посиланням на ресурс. Він повідомляє відвідувачеві, яку інформацію той отримає, перейшовши за цим лінком.

Сніппети складаються з заголовка, посилання, тексту опису, URL сторінки, її розміру та інших даних в залежності від використовуваної пошукової системи. Наприклад, в Яндекс сніпеті додатково міститься остання копія знайденої сторінки і найменування розділу Яндекс-каталогу, в якому вона зареєстрована. Google може вибірково показувати рубрики сайту або пропонувати перевести текст сторінки за допомогою Google перекладача.

Роль сниппета в розкручуванні сайту

Залежно від виду і інформативності сниппета користувач приймає рішення про необхідність перегляду знайденої сторінки. Сайт, що показується, наприклад, на сьомій позиції в пошуковій видачі може мати більше цільового трафіку, ніж ресурс з ТОП-3, завдяки привабливості сниппета.

Складання сніпетів

У процесі пошукової оптимізації сайту фахівець з просування не може однозначно задати значення сниппета. Але існує ряд заходів, що впливають на вибір пошукачем фрагмента для показу у видачі.

Title. Зазвичай включається до складу сниппета. Даний тег прописується для кожної сторінки окремо, в нього вноситься основний просувний запит. Текст в title повинен коротко описувати зміст сторінки. Наприклад, «визначення і класифікація сучасних молодіжних субкультур» замість «молодіжні субкультури». Розмір тега не повинен перевищувати 70 символів з пробілами: таке максимальне число знаків, що відображається пошуковою системою Google. Якщо орієнтуватися на інші пошуковики (для Rambler прикордонне значення - 118 символів), частина інформації може виявитися втраченим.

Description. У сниппет може включатися частина тега description, якщо в ньому виявленийзапит, самі ввели. Максимальна довжина його відображення в сніпеті становить 200 знаків для Яндекса і 156 для Google.

Контент. У сніпеті може показуватися частина тексту сторінки з ключовими словами в найбільш релевантних пасажах - досить інформативних, довгих пропозиціях. Якщо в статті такий фрагмент буде в одиничному екземплярі, саме його пошукова система вибере для формування анотації.

При розкручуванні сайту з першого разу складно отримати привабливі сніппети у видачі. На основі аналізу сформованих різними пошуковими машинами результатів вносять коректування в оптимізацію сторінок: невдалі фрази виключають з індексації або замінюють в них ключі синонімами, виправляють теги і т.д.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.