Пошукове просування сайту істотно ускладнюється, якщо ресурс не функціонує належним чином: знижуються позиції у видачі пошукових систем, йдуть відвідувачі, виявивши помилки. Для перевірки функціоналу сайту проводиться технічний аудит.

Завдання технічного аудиту

Аналіз програмного коду. Коректність html-коду впливає на якість видачі, швидкість індексації та завантаження сторінок. Виконується перевірка наявності і правильності заповнення службових тегів, особливо meta і title, оформлення заголовків і підзаголовків, дублювання графічних елементів javascript і flash програмним кодом і інших чинників. Аналізуються файли robots.txt і sitemap.xml, що містять параметри індексації сторінок для пошукових роботів.

Аналіз доступності сайту. Проводиться аналіз швидкості завантаження сайту і стабільності роботи хостингу, правильності відображення ресурсу в популярних браузерах (Internet Explorer, Mozilla, Opera). Якщо хостинг не може забезпечити бажаний обсяг пам'яті, трафік, спосіб завантаження файлів, технології (MySQL, PHP, Perl і т.д.), даються рекомендації по вибору іншого.

Аналіз налаштування сервера. Звертається увага на кількість посилань структуру, наявність дублікатів сторінок і битих посилань, дзеркал сайту, налаштування кодування, коректність обробки 404 помилки і інші фактори.

Аналіз засобів управління. Для розкрутки сайту компанії важливо зручність і функціональність CMS (системи управління). Від неї залежить можливість внесення змін і додавання розділів, сторінок, інформації, блоків коду, редагування текстів і meta-тегів, створення піддоменів, доступ до службових файлів і ін.

Аналіз призначених для користувача сервісів. Перевіряється повноцінність і ефективність навігаційних елементів, форумів, гостьових сторінок, авторизації, підписки на новини, коректність реєстрації відвідувачів, правильність роботи пошуку по сайту. Досліджується працездатність системи замовлення товарів, способів оплати, можливість скачування прайс-листів, каталогів та інших файлів.

Аналіз безпеки сайту. Виконується перевірка уразливості сайту до хакерських атак, SQL-ін'єкцій, XSS, аналізуються можливості збою системи або крадіжки інформації. Якщо сайт працює нестабільно, його видимість в пошуковій видачі знижується, погіршується імідж компанії через обмеження доступу відвідувачів. Для запобігання подібної ситуації розробляється комплекс заходів щодо превентивного захисту.

Аналіз збору статистики. З'ясовується, наскільки правильно існуюча система статистики фіксує параметри відвідуваності сайту (число унікальних відвідувачів на добу, тиждень, місяць, час і маршрут відвідування, джерела переходів, популярні сторінки, їх кількість, тривалість перебування користувачів на сайті і т.д.). Якщо система статистики недостатньо функціональна і інформативна, використовувані методи просування сайту можуть працювати малоефективно.

За результатами технічного аналізу на предмет різних помилок здійснюється пошукова оптимізація сайту. Клієнт отримує детальний звіт про знайдені недоліки, а також рекомендації щодо їх усунення та поліпшення працездатності ресурсу.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.