Одним з нових способів розкручування сайтів в інтернеті є тізерна реклама. Тизер (від англійського tease - залучати) - це рекламний блок з інтригуючою текстом і привабливим зображенням, що містить невелику кількість інформації про товар або послугу. Його завдання - зацікавити відвідувача, щоб він перейшов за вказаним URL.

Найбільш ефективні тизери на початковому етапі просування сайту компанії, коли про пропоновані продукти майбутні споживачі практично нічого не знають. Досить успішно даний маркетинговий інструмент застосовується і в ході подальшої рекламної кампанії.

Види і складові тізерній реклами

Тізерна реклама складається з двох частин. У першій користувачам демонструється сам тизер, що задає провокаційне запитання, що пробуджує цікавість, створює інтригу і т.д. Друга частина дає відповідь на загадку, задовольняє інтерес аудиторії і демонструє просувний бренд.

Все тизерну кампанії діляться на одноденні і тижневі. Перші припускають миттєве розкриття загадки (перехід на ресурс рекламодавця), другі - дають відповіді на питання через 2-3 тижні після появи тізерів в мережі. Для розкрутки сайтів зазвичай застосовуються одноденні тизерну кампанії.

На ефективність реклами в тізерній мережі впливають наступні показники:

  • час, що минув після публікації тізера до появи розгадки. Якщо воно буде занадто довгим, інтерес аудиторії встигне прірву;
  • однозначність зв'язку між просуваються продуктом і тизером. Не можна допустити ідентифікації останнього з будь-яким іншим брендом;
  • оригінальність ідеї, достатня, щоб заінтригувати велика кількість користувачів інтернету.

Переваги тізерній реклами

Таргетованість. Професійна настройка тізерній кампанії дозволяє охопити цільову аудиторію. Існує можливість географічного, соціально-демографічного, тематичного, тимчасового та поведінкового таргетингу.

Рентабельність. Новизна тізерів збільшує кликабельность Інфоблоки. Кількість переглядів таких оголошень в 2-3 рази вище в порівнянні з пошуковим просуванням сайту, контекстної і банерної рекламою в інтернеті.

Гнучкість. Тизер легко вбудовується в дизайн рекламного майданчика, тому не дратує відвідувачів. Формат. Тизер є новим форматом для багатьох антирекламних утиліт, що перешкоджають завантаженні рекламних скриптів браузерами користувачів, тому має більше шансів бути побаченим цільовою аудиторією.

Розмістити тизерну рекламу можна самостійно через численні тизерну мережі (Teasernet, Visitweb, Adlabs, Tizeroff і ін.) Або скористатися послугами компанії, що здійснює пошукову оптимізацію сайту і просування web проектів.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.