Твіттер - це безкоштовна система мікроблогінгу, за допомогою якої користувачі (твіттеряне) публікують короткі текстові замітки через web-інтерфейс, служби миттєвих повідомлень, SMS або сторонні програми. Кількість символів в кожному пості не може перевищувати 140 знаків.

Історія

Твіттер був створений групою розробників в 2006 році. Засновники сервісу - Джек Дорсі, Біз Стоун, Ной Глас і Еван Вільямс. Через рік кількість постійних користувачів Твіттера перевищило кілька сотень тисяч чоловік. На початок червня 2010 року в системі зареєструвалися більше 190 мільйонів твіттерян або твіпли.

Твіпли діляться на 2 групи:

  • following. Люди, яких читають інші користувачі сервісу, наприклад, Медведєв, Обама;
  • followers. Твіпли, які стежать за цікавими «зафолловленнимі» ними стрічками. Якщо останні будуть транслювати тільки спам, користувачі можуть зробити unfollow (відписатися від читання твітів). Незважаючи на це, понад 65% записів в Твіттері містять посилання, на ЗМІ з них ведуть менш 8% лінків. Таким чином, сервіс активно експлуатується для реклами інших ресурсів.

Можливості твіттера

Затребуваність ресурсу зробила його одним із пріоритетних напрямків для SMM (Social Media Marketing). Спамние методи (наприклад, масові нетематичні розсилки) для просування сайту через тві-аккаунт не підходять, так як сервіс позиціонується як соціальна мережа, тобто присутній обов'язкова зв'язка «друзі - читачі». Твіттер може використовуватися як інструмент для розкрутки сайтів будь-якої тематики, не забороненої законодавством. На ресурсі можна проводити рекламні кампанії шляхом покупки посилань в твіти, відповідних тематиці рекламованого сайту.

В цьому відношенні система має низку переваг:

  • лінки в Твіттері дозволяють наростити якісну кількість посилань, що просувається;
  • пошукові машини швидко індексують посилання з твіттера. Якщо анкором линка виступає будь-яка з ключових слів, вбрання для пошукової оптимізації сайту, то сторінка, на яку він веде, стає більш релевантною даному запиту з точки зору роботів;
  • за допомогою ретвітів (англ. retweets) можливо швидко повідомити всім читачам тві-стрічки про появу нових матеріалів на ресурсі, знижки на товари, розширення послуг і т.д .;
  • в ході розвитку твіттер-аккаунта формується тематична аудиторія, частина якої стає постійною для розкручуваного сайту. Це недорогий і простий спосіб залучення нових відвідувачів.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.