Для ефективного просування сайту необхідно, щоб його текстовий вміст було унікальним для пошукових машин, тобто не зустрічалося на інших ресурсах в мережі. У зворотному випадку відбувається зниження позицій сайту у видачі по пошуковим запитам.

Створення контенту

Походження унікального контенту підрозділяється на три види:

  • копірайтинг - самостійне написання статей співробітниками просуває організації або замовлення текстів у копірайтерів. У текстах повинні міститися ключові слова, обрані для пошукової оптимізації сайту.
  • рерайтинг - переписування статті-джерела іншими словами зі збереженням її сенсу і структури.
  • скан - сканування оффлайн матеріалів (при професійній розкрутці сайтів не допускається, так як порушує авторські права творців).

Перевірка унікальності

Перед додаванням нових текстів увійти Ви повинні їх перевірити на унікальність. Для цього розроблено ряд програмних методів. Їх класифікують на 2 групи: on-line сервіси та утиліти, що встановлюються на комп'ютер.

On-line сервіси

До цієї групи входять такі ресурси, як copyscape, miratools, антиплагіат і ін.

Copyscape. Проект створений компанією Indigo Stream і працює за принципом пошукових машин. Дозволяє перевіряти тексти, розміщені на сайті (URL необхідно вводити в поле пошуку). Як платних послуг доступний періодичний моніторинг сторінок для виявлення плагіату, пакетне виконання перевірок (одночасно до 10 тисяч сторінок), аналіз офлайнових матеріалів.

Miratools. Вітчизняний сервіс від біржі статей Miralinks. У безкоштовної версії дозволяє перевіряти не більше 10 текстів на добу розміром до 3 тисяч символів. Після аналізу неунікальні фрагменти статті виділяються червоним кольором, при наведенні на них курсора спливає вікно з посиланнями, за якими знайдені схожі фрази. У платному модулі доступна перевірка URL, пакетний режим, планувальник, відправлення результатів на e-mail. Аналіз тексту займає не більше 10 хвилин.

Антиплагіат. Для статей розміром до 5 тисяч символів використовується швидка перевірка, для об'ємних документів до 20 Мб в форматах DOC, TXT, HTML, RTF, PDF - детальна (доступна зареєстрованим користувачам).

Встановлювані на комп'ютер

Double Content Finder (DC Finder). Продукт біржі копірайтерів TextBroker. Текст для перевірки можна завантажити з txt-файлу, додати з буфера обміну або вказати посилання. Після пошуку (займає 3-10 хвилин) утиліта повідомляє, що текст унікальний, або показує перелік посилань (до 50), де зустрічаються дублі. Програма запускається з файлу exe і працює автономно (без налаштувань, параметрів уточнення запитів і т.д.).

Advego Plagiatus. Продукт текстової біржі Advego. Показує унікальність тексту (до 10 000 символів), джерела і відсоток збігу. Etxt. Утиліта розроблена біржею контенту Etxt. Дозволяє шукати збіги за копіями, збереженим пошуковими системами, в пакетному режимі, визначати відсоток унікальності, редагувати дубльовані фрагменти, налаштовувати число вибірок, слів в шинглів і інші параметри пошуку, вести історію перевірок.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.