Одним з етапів пошукового просування сайту є створення внутрішньої перелинковки - зв'язування сторінок між собою за допомогою гіперпосилань. Дана міра дозволяє:

 • передати вагу c одних сторінок на інші (зазвичай обнародувано),
 • підняти загальний PR сайту і поліпшити його позиції в пошукових системах,
 • прискорити індексацію нових сторінок,
 • збільшити кількість внутрішніх сторінок і число їх переглядів відвідувачами,
 • поліпшити usability сайту,
 • просунути ресурс по низькочастотних запитах і отримати з них додатковий трафік,
 • скоротити бюджет на розкрутку сайту.


Правила внутрішнього перелінковки

Навігація. Меню сайту індексується пошуковими роботами. Тому воно формується з текстових посилань (по можливості з ключами в анкорах) або з зображень з правильно прописаними тегами alt.

Головна. Всі номери головну сторінку повинні мати однаковий вид (наприклад, http://site.ru, а не http://site.ru/index.php або http://www.site.ru/).

Внутрішні. З текстів внутрішніх сторінок проставляються посилання на інші сторінки, схожої тематики. Не допускається створення перехресних лінків (сторінки посилаються один на одного). У багатьох CSM для проставлення внутрішніх посилань є готові модулі (Cross-Linker для WordPress, Linkr для Joomla, Alinks для Drupal і ін.), Що дозволяє частково автоматизувати процес.

Посилання. Лінки повинні бути тематичними. Якщо в текстовому описі (анкорі) посилання є, наприклад, словосполучення «праски Tefal», вона повинна вести на релевантну сторінку, присвячену опису даного товару. Лінки без анкоров використовувати не рекомендується. Сторінка не повинна бути перевантажена внутрішніми посиланнями: 10 штук допускається для великих сторінок вагою 100 Кб, для стандартних (10-30 Кб) - 1-3 линка. Для додання перелінковки природного вигляду на сторінках переважно розміщення різного кількість посилань.

Посилальне меню. Створення на кожній сторінці довідкового меню зручно для користувачів, але пошуковими ботами може бути сприйнято як спам. Якщо така навігація необхідна, її краще закрити тегами від індексації.
 

Додаткові заходи

В процесі оптимізації сайту загальна вага ресурсу можна підвищити за допомогою наступних прийомів:
 • навігаційної ланцюжка (смуги у верхній частині сторінки виду «Головна - Категорія - Будь - Поточна сторінка), яка дозволяє користувачеві повернутися у вищу директорію;
 • карти сайту,
 • перерахування внизу сторінки посилань на популярні статті йди інші матеріали по темі,
 • використання різних анкоров для линка на одну і ту ж сторінку,
 • проставлення посилань на доданий контент з старих сторінок. Використовується для прискорення індексації нових статей і підвищення PR тих, на які ведуть лінки.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.