Веб-сервіс - це система, доступна в інтернет-просторі і працює на основі спеціальної програми, ідентифікація якої виконується за допомогою URL-рядки. Пошук здійснюється іншими ресурсами, основним завданням є взаємодія програмних систем на різних платформах, для чого використовуються відкриті протоколи. До систем web Service відносять пошуковики, хостинги, електронну пошту, хмарні сховища, календарі та інші сервіси.

Властивості і стандарти

Ключова особливість системи - відсутність залежності від характеристик і стану будь-якого конкретного комп'ютера, браузера або провайдера, тому доступ до таких сервісів підтримується в будь-якій державі. Єдина умова для користування системою - наявність підключення до інтернету. Сьогодні web-сервіс працює з наступними стандартами:

  • XML. Це розширюється мова розмітки, його використовують для запису і відправки структурованої інформації.
  • SOAP. Даний протокол дозволяє відправляти і отримувати повідомлення, використовуючи XML в якості основи.
  • WSDL. Це мова, яка служить для опису сторонніх інтерфейсів на базі XML.
  • UDDI. Такий інтерфейс відноситься до універсальних інструментів і служить для опису, інтеграції та визначення.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.