Wordpress є CMS для створення і розкручування сайтів, блогів та інших web-проектів. Поширюється на безкоштовній основі під ліцензій GNU GPL. Написана на мові PHP, використовує бази даних MySQL. Офіційна дата створення - 12 червня 2001 року. Остання на сьогоднішній день версія - 3.0 з системою мультіблогінга.

Особливості

Wordpress встановлюється за кілька хвилин. Досить завантажити дистрибутив на FTP сервер, вказати дані доступу до БД і виконати настройку облікового запису адміністратора. CMS переведена на більшу частину мов. Є офіційний російський дистрибутив.

Wordpress підтримує технології RSS, Ping, Trackback, ATOM і ЧПУ. Розширюється за допомогою плагінів, для неї розроблено велику кількість шаблонів і віджетів. Зручна архітектура CMS дозволяє створювати візитки, блоги, магазини, галереї, соціальні мережі, портфоліо і інші проекти.

Більшість шаблонів і розширень для wordpress, в т.ч. розповсюджуються безкоштовно, представлені в репозиторії, пошук по якій здійснюється з панелі адміністратора.

Переваги

  • Контент сайту доступний при використанні звичайного браузера.
  • Основним редактором wordpress є модель WYSIWYG (від анг. What You See Is What You Get). При створенні і зміні сторінки web-майстер відразу бачить кінцевий результат.
  • Меню і сторінки змінюються автоматично при додаванні нових матеріалів.
  • Розробники CMS надають кваліфіковану технічну і інформаційну підтримку.
  • Для wordpress написано понад 7 тисяч різних плагінів. Модуль досить закачати на сайт через FTP і активувати за допомогою web-інтерфейсу.
  • В ході просування сайту його дизайн можна змінювати будь-яку кількість разів, не впливаючи на CSM.
  • Створювані в wordpress сторінки відповідають стандартам W3C для CSS і XHTML, як результат відсутність необхідності в HTMLвалідаторах.
  • Відвідувачі сайту, створеного на wordpress, можуть залишати коментарі до статей, що покращує інтерактивність ресурсу (взаємодія авторів і цільової аудиторії).
  • Сайт на wordpress може мати будь-яку кількість сторінок, що спрощує роботи по його пошукової оптимізації. Кожного запису може бути присвоєна певна рубрика, для чого передбачена окрема закладка. Категорії можуть мати різну деревоподібну ієрархію. Для додаткової тематичної угруповання використовуються мітки.
  • Для безпеки сайту і зниження навантаження на сервер для wordpress написаний антивірусний плагін, передбачено кешування даних. Різні уразливості усуваються розробниками досить оперативно.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.