Xenu (скор. Від Xenu Link Sleuth) - це безкоштовна програма з англомовним інтерфейсом, призначена для внутрішнього аудиту сайту. Вона дозволяє за короткий термін проаналізувати на всьому сайті витікаючі посилання, в т.ч. биті, метаописания сторінок і інші внутрішні параметри, що впливають на його ранжування.

Xenu формує звіти як у власному файловому форматі, так в текстовому для подальшого експорту в excel.

Можливості програми

  • Пошук непрацюючих (битих посилань) на заданому ресурсі. Це основне завдання програми. Перевіряються html, php посилання, а також зображення, фрейми, скрипти, стилі. Реалізована можливість перевірки адрес https. Знайдені биті посилання повинні бути виправлені або вилучені.
  • Складання карти сайту. Ця функція дозволяє автоматизувати створення карти сайту (в форматі XML) для статистичних html ресурсів.
  • Пошук сторінок з великим часом віддачі. Зменшення часу відгуку сторінки покращує юзабіліті сайту і позитивно впливає на його ранжування пошуковими системами.
  • Пошук неунікальний тайтлів. Сторінки з неунікальні тайтла можуть фільтруватися як дубльований контент і відображатися в додаткових результатах пошуку.
  • Пошук сторінок з великим рівнем вкладеності. Результати відображаються в стовпці звіту «Level».
  • Пошук сторінок з великою кількістю вихідних посилань, а також аудит внутрішньої перелинковки сайту.
  • Знаходження зображень з незаповненим тегом alt і інші.

Робота програми

За допомогою Xenu можна проаналізувати весь сайт, його окремі розділи або локальні документи на комп'ютері. Для початку аудиту призначений пункт меню File Check URL або відповідна кнопка на панелі інструментів.

У робочому вікні програми звіт формується в процесі аналізу, биті посилання виділяються червоним кольором. Результати можуть бути оброблені до завершення перевірки.

Як стати клієнтом GoToTOP?

Для замовлення стратегії в Львові або Львівській області просто заповніть заявку. Менеджер по роботі з клієнтами зв'яжеться з вами і підготує персональне комерційну пропозицію performance-marketing агентства GoToTOP, складене з урахуванням ваших цілей і можливостей.

Відправляючи форму, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних, захищених політикою конфіденційності та оброблюваних для виконання вашої заявки.